הכירו את השיטה של טלי אנגור להפחתת אוטיזם

1906584-min

אוטיזם הינה הפרעה נירו-התפתחותית המקשה על הלוקים בה לקיים קשרים חברתיים ולתקשר עם הסביבה. ישנן דרגות שונות של אוטיזם, כאשר הדרגה הקשה ביותר מאופיינת בחוסר יכולת לדבר ואילו בדרגות הקלות המאפיינים ההתנהגותיים כוללים קושי ליצור קשר עין, קושי להבין סיטואציות חברתיות וכדומה. חשוב להבין כי ניתן היום לאבחן אוטיזם כבר בגיל הרך, דבר שמאפשר לספק תוכנית טיפול אישית לכל מטופל. באמצעות הקפדה על התוכנית ניתן לשפר בצורה משמעותית את רמת התפקוד, ובכך להגדיל את הסיכויים לעצמאות מלאה בגיל מבוגר יותר. השיטה של טלי אנגור להפחתת אוטיזם כוללת תיקון של תהליכים מטבוליים והשלמה של חסרים תזונתיים. לאחר בדיקת מעבדה מלאה ומקיפה, ניתן לגלות את המנגנונים השונים בגוף המטופל אשר אינם פועלים כהלכה, ולטפל בהם בצורה ספציפית על מנת לשפר את המצב הכללי של המטופל.

 

השיטה של טלי אנגור להפחתת אוטיזם – כדאי להכיר

כאמור, השיטה מתבססת על נתוני בדיקת המעבדה, אשר נועדה להציג את הבעיות והלקויות השונות הקיימות במנגנונים חיוניים בגוף המטופל. למשל, אם קיימת בעיה במסלול המיועד לצורך בניה של נוירוטרנסמיטרים, הגיוני להניח כי תיקון הבעיה ישפר את מצב המערכת העצבית של המטופל. כדאי לדעת כי תיקון המנגנונים השונים יכול להוביל לשיפור ניכר בקוגניציה של המטופל, ביכולות הוורבליות שלו ובהפחתה של תסמיני האוטיזם כגון נפנופי ידיים, התקפי זעם או חרדה, בעיות שינה, התנהגות שחוזרת על עצמה בצורה אובססיבית וכדומה. למשל, מחסור חמור בברזל או באבץ, יכול לגרום לאכילה של חומרים לא אכילים כגון נייר, עץ וכדומה. התנהגות מסוג זה מאפיינת אוטיסטים, אך תוספת של ברזל ואבץ יכולה בלא מעט מקרים להפחית את התופעה. הדבר נכון גם לגבי בעיות שינה, תסמינים נירולוגים שונים ועוד.

 

ניתן להתעדכן בטוויטר של טלי אנגור.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יואב בן-דוד

יואב בן-דוד

יואב בן-דוד הוא מומחה להשקעות בתחום הפיננסים והנדל"ן. בזכות ניסיון עשיר של משפחתו מזה חמישים שנה בתחום הפיננסים, גם יואב החליט להצטרף לתחום ומאז הוא משמש כיועץ השקעות בכיר בחברות מובילות. יואב הוא בלוגר מקצועי וגם חובב גלישה בזמנו הפנוי.

כתוב/כתבי תגובה