עריכת פטנטים – בדרך להמצאה חדשה

עריכת פטנטים

מהי עריכת פטנטים? וכיצד מוציאים את הפטנט וההמצאה שלכם לפועל? במאמר הבא נפרט את כל מה שצריך לדעת על עריכת פטנטים.

אז מהי עריכת פטנט?

עריכת פטנטים היא פעולה שמבצעים משרדים בתחום שעוזרים בכל הנוגע להסמכה משפטית, וסיפוק טכנולוגיה על מנת לרשום את זכויות הפטנט שלכם, את ההמצאה כקניין רוחני והם משרדים שמלווים את ממציאי הפטנט בכל שלב. עריכת פטנטים אינה יכולה להתבצע על ידי כל אדם, וכדי לערוך פטנטים נדרש רישיון מיוחד.

מיהו עורך הפטנטים?

עורך הפטנטים הוא אדם מקצועי לעיתים עורך דין שמסייע לממציאים חדשים לממש ולהוציא לאור את הפטנט שלהם. אדם זה הינו בעל הסמכה משפטית והסמכה טכנולוגית שבאמצעות הסמכות אלה והמקצועיות שלו הוא עוזר לאנשים ולממציאים לרשום את זכויות הקניין הרוחני על הפטנט. לאדם זה ישנו רישיון לעסוק בתחום והרישיון הוא שמעיד על הידע הדרוש לכך.

אז אם יש לכם המצאה – ככה תוציאו אותה לפעול

כאשר יש לכם פטנט והמצאה חדשה חשוב להוציא אותה לפועל על ידי העזרות בשירותי עריכת פטנטים. עורך הפטנטים והמשרד שלו יסייעו לכם בתכנון האסטרטגיה הטובה היותר לפיתוח ההמצאה והפטנט שלכם. הם ילוו אתכם באופן אישי בכל תהליך רישום הפטנט והוצאתו לפועל. הם יבחנו את הפטנט וכדאיות ההשקעה הכספית שאתם מתכוונים להשקיע, כאשר בנוסף עורך הפטנט יסייע לכם בבירוקרטיה של רישום הפטנט מול המשרד לפטנטים בארץ או בחו"ל, המשרד יסייע לכם ברישום הפטנט בדרך הנכונה והמקצועית ביותר, והוא יעזור לוודא כי אין פטנטים דומים לפטנט שלכם בארץ ובעולם.

מדוע חשוב להיעזר במשרד לעריכת פטנטים

אם יש לכם המצאה גאונית ושימושית, חשוב להיעזר במשרדים מסוג זה וזאת כדי להטיח שאין פטנט כמו שלכם, להבין את הכדאיות של ההשקעה בהמצאה, לדעת כיצד רושמים את הפטנט בצורה הקלה ביותר, ולטפל בפרויקט החל מהאסטרטגיה שלו עד הוצאתו לאור.

בנוסף משרד לעריכת פטנטים יסייע לכם בנושאים הקשורים לפטנטים, כמו למשל: בדיקת חופש פעולה, בדיקת נאותות, ועד הוצאת הפטנט שלכם לפועל.

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יואב בן-דוד

יואב בן-דוד

יואב בן-דוד הוא מומחה להשקעות בתחום הפיננסים והנדל"ן. בזכות ניסיון עשיר של משפחתו מזה חמישים שנה בתחום הפיננסים, גם יואב החליט להצטרף לתחום ומאז הוא משמש כיועץ השקעות בכיר בחברות מובילות. יואב הוא בלוגר מקצועי וגם חובב גלישה בזמנו הפנוי.

כתוב/כתבי תגובה