פינוי דירה

פינוי בית מוזנח

בתים מוזנחים לא פעם ממהרים להעלות עובש, להכיל בקטריות, לצבור כמות אבק, שכבות שומן וכדומה, כך שללא ספק לא רק שלא נעים לגור בבתים מעין אלו, אלא גם לא כ"כ בריאותי לגור בבתים ועל כן כה טוב להכיר שיש פתרון, כה טוב להכיר שיש חברות מקצועיות שאינן נרתעות מלהעניק את השירות שלהן גם עבור סיטואציות שכאלו. אי לכך בין אם יש לכם בית מוזנח ברמת הניקיון ובין אם יש לכם בית מוזנח שבין היתר גם מכיל לא מעט תכולה שאינה רצויה, הרי שטוב לדעת שישנה כתובת אחת גם עבור כך וגם עבור כך.

 

הבית מלא תכולה ומזוהם – מה עושים?

 

בין אם ירשתם דירת ירושה מלאה בציוד מיותר ובמצב לא מזהיר ובין אם אתם מבקשים לעזור לבן משפחה שלוקה באגרנות כפייתית, הרי שטוב לדעת שכל שיש לעשות הוא פשוט מאוד לפנות אל חברת פינוי שבין היתר מתמחה בפינוי דירות מוזנחות מעין אלו. באופן שכזה ניתן לדעת שלוש דברים חשובים: שהחברה תדע לפנות כל סוג של תכולה ופסולת על הצד הטוב ביותר, שהחברה תהיה ערוכה כיאות למשימה ושהחברה לא תעקם פרצוף לנוכח מיקום המשימה.

פינוי דירה

 

קשה להבין מה לפנות ומה להשאיר?

לא רק, אבל במיוחד בבתים מוזנחים קשה לא פעם להבין מה מבקשים לפנות ומה להשאיר, ולו כי הכול נראה אותו הדבר. אי לכך, טוב להכיר בכך שכל שיש לעשות הנו פשוט לוודא שחברת הפינוי אליה פונים מתמחת במתן שירותי פינוי בית מוזנח ושהיא יודעת להציע שירות מקדים חשוב ביותר אשר מתייחס למיון התכולה.

לאן מפונה ציוד מבית מזוהם?

כאשר עומדים לפנות תכולה מבית מוזנח, יש להעדיף חברה שאינה בוחרת בדרך הקלה ביותר, אלא יש להעדיף חברה שיודעת לפנות חלק מהתכולה גם לפחי מיחזור, כאשר החברות היותר איכותיות גם יודעות לפנות ציוד שאינו רצוי, אך שבמצב טוב אל עבר ארגוני צדקה. בכול אופן יש לוודא ששום דבר אינו נזרק לצד הפח השכונתי, אלא רק למכולה מורשה, וזאת על מנת להימנע מקנסות מיותרים.

כתוב/כתבי תגובה