מה עושים במקרה של רשלנות רפואית?

רשלנות רפואית

רשלנות רפואית

מקרים רבים של משברים, מצוקות ומקרי חירום שיכולים היו להימנע קורים במוסדות הרפואיים, כשהם עלולים להיחשב למקרי רשלנות רפואית. האנשים שלהם זה קורה לא תמיד יודעים כיצד לנהוג נכון מיד, במקרה שנגרם להם נזק בלתי הפיך או במקרים שהם מרגישים וחושבים שיש לשלם להם על כך פיצויים. בכל מקרה, בזמנים כאלה, חשוב לא לנקוט פעולה עצמית יזומה מבלי להתייעץ עם עורך דין כדי לא לפגוע בסיכויי התביעה שלכם. התייעצות עם עורכי דין מנוסים בתחום הרפואה המשפטית בכלל והרשלנות הרפואית בפרט עשויה למנוע מכם נזק נוסף אם תחתמו או תודו במשהו שעלול לסתור או להתנגש עם כל תוצאה עתידית של תביעת רשלנות רפואית שתוגש בשמכם או בשם היקרים לכם שנפגעו.

הנחיות פעולה מעורכי הדין קובעות

עורכי הדין שמייצגים אתכם ייעצו לכם ראשית מניסיונם מהם הצעדים הראשוניים שעליכם לבצע במקרים כאלה, ועליכם להישמע להנחיות. זכרו כי כל מילה לא נכונה, כל צעד שגוי שלכם שאתם עושים ללא התייעצות ועדכון של עורכי הדין שלכם עלולים לשמוט את השטיח מתחת לרגליכם ולפגוע קשות בסיכויי הזכייה שלכם בפיצויים. הצעד הבא הוא להתחיל לאסוף מסמכים רפואיים, עדויות וקבלות על כל מה שקשור לפגיעה שנפגעתם, כולל תשלומים על טיפולים רפואיים לפני – אחרי – ותוך כדי, תשלומים על שירותים ומוצרים שנזקקתם להם בגלל הנזק שנגרם לכם וכמובן איסוף שמות ועדויות של כל מי שהיה מעורב בזה.

חשיבות הזמן בתביעות רשלנות רפואית

לפעמים לזמן יש פקטור קריטי בגלל ההידרדרות ההולכת ונמשכת של המטופל ולכן יש לפעמים למהר להגיש תביעה או בקשות לבית המשפט לנקיטת צעדים והוצאת צווים שונים. ברוב המקרים, גם כאשר הרשלנות הרפואית ברורה, בית המשפט ידרוש לחכות זמן ממושך כדי לראות אם חל שיפור במצב המטופל או שהנזק בלתי הפיך וממשי להידרדר לאטו עם השנים. זהו שיקול מכריע בהגשת תביעה על רשלנות רפואית ולכן ייעוץ משפטי וליווי צמוד יכולים להניב לכם את התוצאות המדויקות והטובות ביותר, גם אם זה כולל המתנה ממושכת להתפתחויות העתידיות במקרה שלכם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יואב בן-דוד

יואב בן-דוד

יואב בן-דוד הוא מומחה להשקעות בתחום הפיננסים והנדל"ן. בזכות ניסיון עשיר של משפחתו מזה חמישים שנה בתחום הפיננסים, גם יואב החליט להצטרף לתחום ומאז הוא משמש כיועץ השקעות בכיר בחברות מובילות. יואב הוא בלוגר מקצועי וגם חובב גלישה בזמנו הפנוי.

כתוב/כתבי תגובה