מה היתרונות של הלוואה חוץ בנקאית?

הלוואה מיידית במזומן

הלוואה מיידית במזומן

היום כבר כל אחד יודע כי הלוואה חוץ בנקאית היא הדרך הפשוטה והקלה ביותר לקבל מימון חיצוני לצורך קנייה של רכב חדש, שיפוץ הבית או מימון שכר הלימוד באוניברסיטה. רוב הישראלים לא מחכים שיהיה להם מספיק כסף בחשבון הבנק, בשביל לרכוש רכב חדש או כדי להתחיל ללמוד את התואר הראשון שלהם. הדרך הפשוטה ביותר להתחיל להגשים את החלומות היא באמצעות לקיחת הלוואה שתכסה את ההוצאות הראשוניות. לא תמיד הבנק מוכן להעניק את ההלוואה הרצויה, היות והוא דורש בטחונות וערבויות שונות. לעומת זאת, הרבה יותר פשוט לקבל הלוואה חוץ בנקאית ולאחר מכן להתחיל להחזיר אותה בצורה נוחה שנקבעה מראש.

למה כדאי לקחת הלוואה חוץ בנקאית ולא להסתפק בהלוואה של הבנק?

קודם כל, מדובר בהלוואה פשוטה וקלילה יותר שכל אחד יכול לקחת על עצמו, מבלי להסתבך בבירוקרטיה הארוכה והמסורבלת של הבנק. לעומת הבנק, שדורש לבדוק את היסטוריית האשראי של הלקוח ומבקש ערבויות ובטחונות שונים, הלוואה חוץ בנקאית ניתן לקבל בצורה הרבה יותר פשוטה. עד סכום מסוים, אין כלל צורך בביטחונות או בערבים, והתנאים להחזר ההלוואה הם פשוטים ונוחים עבור כל אדם. עם זאת, חשוב כמובן לקחת בחשבון כי הגופים אשר עוסקים במתן הלוואות חוץ בנקאיות אינם מעוניינים להפסיד כספים, ולכן הם מתנהלים לפי מערכות שונות המספקות ניהול סיכונים יעיל וחדשני. בצורה כזו, החברה המלווה יודעת באיזו ריבית להלוות את הסכום הדרוש, בהתאם לסיכון שקיים בעסקה מסוג זה. אוכלוסיות מסוימות זכאיות להלוואה בתנאים נוחים ומשתלמים ביותר, כמו למשל עובדי מדינה או מורים אשר זוכים לתנאים אטרקטיביים במיוחד.

לסיכום, כל מי שזקוק להלוואה לצורך רכישת רכב חדש, שיפוץ הבית או לכל סיבה אחרת, כדאי לו לפנות לחברה המציעה הלוואות חוץ בנקאיות. מדובר על הלוואות משתלמות וגמישות יותר, המאפשרות לכל אחד ללוות כספים שנחוצים להם בתנאים נוחים. לעומת הבנקים אשר מקפידים על בטחונות וערבים, כאשר מדובר על הלוואות חוץ בנקאיות בדרך כלל אין בכך שום צורך. חברות אלו מתנהלות בעזרת מערכות משוכללות אשר מצליחות להעריך את הסיכון של כל הלוואה, ובתאם לכך להחליט על הריבית המתאימה ביותר לכל לקוח. ההחזר החודשי גמיש יותר, ולכן מאפשר יותר אוויר לנשימה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יואב בן-דוד

יואב בן-דוד

יואב בן-דוד הוא מומחה להשקעות בתחום הפיננסים והנדל"ן. בזכות ניסיון עשיר של משפחתו מזה חמישים שנה בתחום הפיננסים, גם יואב החליט להצטרף לתחום ומאז הוא משמש כיועץ השקעות בכיר בחברות מובילות. יואב הוא בלוגר מקצועי וגם חובב גלישה בזמנו הפנוי.

כתוב/כתבי תגובה