קידום העסק – הכיצד?

הלוואות

כאשר אנחנו רוצים לקדם את העסק שלנו, ישנן מספר דרכים מהן אנו יכולים לפעול. ראשית כל עלינו להתחיל עם אסטרטגיה שיווקית שלפיה נוכל לקדם את העסק, כאשר לאחר מכן קיימים מספר ערוצים שנפנה אליהם לקידום העסק. אז מהי אותה אסטרטגיה שיווקית? ומהם הערוצים בהם נוכל לקדם את העסק שלנו? הכל בהמשך.

קידום העסק

מהי אסטרטגיה שיווקית

אסטרטגיה זאת היא תכנית עסקית מפורטת אותה בונה כל בעל עסק או יזם לפני שהוא יוצא לדרך. האסטרטגיה תפקידה לפרוט את העסק לפרטי פרטים. האסטרטגיה היא תכנית עסקית שמתייחסת לכל תכונות העסק בין הם מדובר בערוצי השיווק של העסק, החולשות של העסק, החוזקות המתחרים, המוצרים של העסק, נקודות ההפצה, המימון של העסק, תזרים המזומנים, תכנית הפרסום, מה שמבדיל את המוצרים שלו ועוד. חשוב שלכל עסק תהיה תכנית כזאת תלווה אותו לאורך כל הדרך.

אז כיצד מקדמים את העסק?

קידום העסק הולך יד ביד עם התכנית האסטרטגיה השיווקית של העסק. באסטרטגיה טמון הקידום של העסק, בו ישנה התכנית העסקית בו הקידום של העסק. באסטרטגיה ישנם ערוצי השיווק הכוללים את הערוצים השונים וקידום העסק בדרכים שונות כמו למשל: קידום ברשתות החברתיות, קידום העסק דרך קידום אתרים אורגני בגוגל, פרסום העסק דרך פלטפורמות שונות ועוד.

כיום ישנן דרכים רבות לשווק עסק בין אם מדובר דרך שכירת משרד יחסי ציבור, שכירת חברה לקידום אתרים בגוגל כמו דיגיטאץ' וזאת לאחר הקמת אתר האינטרנט של העסק, קידום דרך  קידום ממומן בגוגל וברשתות החברתיות ועוד.

חשוב לקבוע ולהבין כיצד תרצו לקדם את העסק שלכם עוד לפני הקמתו, ולהבין כיצד המתחרים שלכם מקדמים את העסק – בכך תוכלו להבין את סיכויים ההצלחה שלכם בזירת הפרסום והשיווק של מול העסקים המתחרים.

לסיכום כיום לא חסרות פלטפורמות לקידום עסקים, ולכם כל מה שנותר הוא להשקיע את מירב הזמן שלכם בקידום העסק והפיכתו לעסק מצליח ומשגשג.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יואב בן-דוד

יואב בן-דוד

יואב בן-דוד הוא מומחה להשקעות בתחום הפיננסים והנדל"ן. בזכות ניסיון עשיר של משפחתו מזה חמישים שנה בתחום הפיננסים, גם יואב החליט להצטרף לתחום ומאז הוא משמש כיועץ השקעות בכיר בחברות מובילות. יואב הוא בלוגר מקצועי וגם חובב גלישה בזמנו הפנוי.

כתוב/כתבי תגובה