מה יותר משתלם – חדר כושר או אימונים אישיים

אימונים אישיים

אימונים אישייםאם אתם רוצים להתחיל לעסוק בספורט ולא לגמרי יודעים איך לעשות את זה, בהחלט אפשר להבין אתכם, כי האפשרויות רבות. מצד אחד תוכלו ללכת למכון הכושר ולבדוק איזה סוגים של מנויים יוכלו להציע לכם שם, אך מצד שני תוכלו גם לעשות הרבה דברים אחרים כמו: להצטרף לקבוצת הליכה, לעשות ספורט לבד או למצוא מאמני כושר אישיים. כל אחת מהאפשרויות הללו עולה כסף כמובן, אך לא בכל דרך זה חייב להיות יקר. הדבר הראשון שכדאי לדעת, זה שמדובר על הוצאה שלא כדאי לוותר עליה בגלל הכסף, כי בסופו של דבר פעילות גופנית עושה טובה לגוף ולנשמה. שנית, אם אתם מתלבטים במה לבחור ואיך תוכלו לעמוד בעלויות, בהחלט כדאי לכם לחשוב על האופציה של מאמן כושר אישי, כי יש לכך לא מעט יתרונות.

כל היתרונות במקום אחד

אין ספק שהדבר הראשון שכל מי שפונה למאמן כושר אישי יכול ליהנות ממנו זה היחס האישי, אך זה לא היתרון היחיד. קיים כאן גם יתרון כלכלי, כי בדרך כלל כשפונים למאמני כושר אישיים זה יוצא יותר זול. זה נכון בין אם אתם רוצים שהאימונים יהיו אישיים עבורכם ובין אם אתם רוצים לעשות אותם עם בני הזוג, אז למה לדחות את העניין? אם היה לכם בעבר מנוי לחדר כושר אתם אולי יודעים לומר שבסופו של דבר כל כניסה למקום הייתה מאוד יקרה, כי זה משתלם רק לאנשים הבודדים שבאמת מצליחים להתמיד בעניין ולהגיע לפחות שלוש או ארבע פעמיים בשבוע למקום. כמו כן, יש לקחת בחשבון גם את הדלק שאתם מוציאים כדי להגיע למכון הכושר ואפילו את הזמן שאתם משקיעים בהגעה למקום ובחיפוש החנייה, מה שאומר שבסופו של דבר זה לא יוצא משתלם יותר מאשר אימונים אישיים.

בחירת המאמן הכי טוב שיש

מה שצריך להיות לכם ברור, אם החלטתם לבחור באופציה של מאמן כושר אישי, זה שאתם צריכים לבדוק אל מי אתם פונים. בדקו לא רק את הידע שלו ואת הניסיון, אלא גם את הרזומה ואפילו את המחירים. זה נכון שאתם בוודאי רוצים לבחור איש מקצוע מוביל עם הרבה מאוד ניסיון, ידע והמלצות, אך האם זה אומר שבגלל זה אתם צריכים להסכים לשלם כל סכום שידרשו מכם? כמובן שלא, והשוואת מחירים זה בהחלט משהו שכדאי לכם להתעמק בו לפני שאתם מקבלים את ההחלטה הסופית.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יואב בן-דוד

יואב בן-דוד

יואב בן-דוד הוא מומחה להשקעות בתחום הפיננסים והנדל"ן. בזכות ניסיון עשיר של משפחתו מזה חמישים שנה בתחום הפיננסים, גם יואב החליט להצטרף לתחום ומאז הוא משמש כיועץ השקעות בכיר בחברות מובילות. יואב הוא בלוגר מקצועי וגם חובב גלישה בזמנו הפנוי.

כתוב/כתבי תגובה