שליחויות עורכי דין

רישום פטנטים

משרדי עורכי דין עובדים ביום יום עם הרבה ניירת שנכנסת ויוצאת, מסמכים חשובים מבתי משפט, פרוטוקולים, החלטות בית המשפט, לשכת המקרקעין וכו' שצריכים להגיע במועד מסוים, מצריכים היעזרות בשירותי שליחויות. שירותי שליחויות עורכי דין מגיעה עם המסמכים החשובים והחתומים כבר באותו יום, כך שהעבודה לא מתעכבת והתכתובת נערכת ללא כל עיכובים מצד הדואר.

מהו שירות שליחויות עורכי דין?

שירותי שליחויות עורכי דין הוא שירות של שליחים אשר עומד לרשות משרדי עורכי הדין, מאחר שמשרדי עו"ד עוסקים עם הרבה ניירת חשובה מבתי המשפט שנשלחת, לקוחות, דואר יוצא ועוד יש צורך להיעזר בשירות שליחויות עורכי דין. שליח מגיע כבר באותו יום ואף עושה את השליחות באותו יום, אלא אם כן לא הספיק להגיע בזמן ואז השליחות נעשה מוקדם בבוקר. השליחות יכולה להיות מסמכים חשובים מבית משפט, צ'קים, ואף חבילות אשר אמורות להגיע לידי הלקוח ולא סובלות עיכובים מצד הדואר. בדר"כ השליחויות מתבצעות כל יום מכיוון שיש הרבה ניירת שנכנסת והרבה שאמורה לצאת בהתאם להחלטות ופרוטוקולים של בית המשפט, לכן חשוב שתהיה חברת שליחויות שיהיה ניתן להיעזר בה על מנת להקל על עבודת העו"ד.

לשם מה צריכים שירות שליחויות עורכי דין?רישום פטנטים

כל משרד עו"ד חייב לעבוד עם חברת שליחויות שתייצג את המשרד שלו. חברת השליחויות נותנים מגוון שירותים משפטיים כגון: פתיחת תיקים, צילום תיקים, הגשת בקשות שונות, קבלת החלטות. רוב פעילותם מתבצעת מול בתי המשפט, לשכת הוצאה לפועל, בתי המשפט הרבניים, לשכת רישום המקרקעין, פרקליטות המדינה, משרד הפנים, משטרת ישראל וכו'. לכן חשוב שיהיה למשרד שליח קבוע שיבוא לאסוף אתה חומר המבוקש ולהעביר הלאה לאישור חתימה וחזרה למשרד.

מה ההבדל בין שליחויות עורכי דין לבין שליחות פרטית?

שליחויות עו"ד הן שליחויות אשר דורשות מגע עם הרשויות השונות בפעולות שונות כגון: פתיחת תיק משפטי, החתמה, איסוף מסמכים ותיקים בהוצאה לפועל ועוד. מה שמצריך את השליח להגיע למשרד לקחת את החומר לרשות השונה להחתים או לצלם ואף במקרים שונים גם להחזיר למשרד. לעומת זאת בשליחות פרטית המצב הוא אחרת, השליחות מתבצעת באופן חד פעמי השליח מגיע לאדם פרטי או חברה מוסר את הצ'ק או המסמך החשוב ולעיתים אף מחזיר אישור על ההעברה ללקוח.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יואב בן-דוד

יואב בן-דוד

יואב בן-דוד הוא מומחה להשקעות בתחום הפיננסים והנדל"ן. בזכות ניסיון עשיר של משפחתו מזה חמישים שנה בתחום הפיננסים, גם יואב החליט להצטרף לתחום ומאז הוא משמש כיועץ השקעות בכיר בחברות מובילות. יואב הוא בלוגר מקצועי וגם חובב גלישה בזמנו הפנוי.

כתוב/כתבי תגובה