סליקת כרטיסי אשראי לחנויות באינטרנט

סליקת כרטיסי אשראי

סליקת כרטיסי אשראינכון לשנת 2016 ניתן קבוע עובדה. אחת המהפכות הגדולות ביותר בתחום הצרכנות היא מהפך החנויות אונליין. אם בעבר, כל אחד היה צריך לנסוע לחנות פיזית ולהתאים את עצמו לשעות הפעילות שלה, כיום ניתן לבצע את השופינג בחנויות וירטואליות ברשת האינטרנט וזאת על ידי סליקת כרטיס האשראי באינטרנט. דבר שחוסך משמעותית בזמנים ומאפשר לכל אחד לבצע את הקניות ביום ובשעה הנוחים לו.

סליקת אשראי בחנויות אינטרנטיות

רכישת מוצרים ושירותים שונים באמצעות חנות אינטרנטית אפשרית בזכות סליקת כרטיסי אשראי. כאן, בעל החנות צריך לפנות אל חברת הסליקה וזאת על מנת שזו תספק לו מספר ספק ואת האפשרות להקליד את כרטיסי האשראי של לקוחותיו באינטרנט. סליקת כרטיס אשראי לחנויות יכולה להתבצע באמצעות מסוף מיוחד (קורא כרטיסים). אפשרות זו מתאימה לחנות פיזית בה המוכר מעביר את הכרטיס אשראי של הלקוח. אם מדובר על חנויות באינטרנט, האפשרות היא סליקה באמצעות דף סליקה באינטרנט. כאן, הלקוח בוחר את המוצר או השירות בו הוא מעוניין ולוחץ על כפתור הקנייה. כפתור זה יעביר אותו לדף תשלומים מיוחד של חברת הסליקה. הוא יקליד את פרטי כרטיס האשראי שלו, תוקף ומספר תעודת זהות ויאשר את הנתונים. ברגע בו הוא מאשר את נתוני ההקלדה, הם נשלחים באופן מוצפן לחברת הסליקה וזאת בודקת האם העסקה אפשרית אל מול חברת האשראי של הלקוח. אם מתקבל אישור, הלקוח מקבל הודעת מספר אישור רכישה. אם יש סירוב, העסקה מסתיימת באותו הרגע. כל בעל חנות שמעוניין באפשרות סליקת אשראי בחנות הווירטואלית שלו חייב לפתוח חשבון סליקה בו הוא יחתום על הסכם עם החברה ויקבל מספר ספק.

בחירת חברת סליקת אשראי

אם יש לכם חנות ווירטואלית באינטרנט ואתם מעוניינים לאפשר ללקוחות שלכם לרכוש מוצרים באמצעות כרטיסי האשראי שלהם חשוב שתבחרו את חברת הסליקה המתאימה לכם בקפדנות. טרם בחירת החברה חשוב לוודא שהיא מאפשרת לכם את הדברים הבאים:

  • חברה שמאפשרת סליקה של אמצעי תשלום רבים – ויזה, ישראכארט, מאסטרכארד ועוד.
  • אמצעי תשלום אלקטרוני – יש לוודא שהחברה תומכת באמצעי תשלום אלקטרוני, כמו למשל פאי פל.
  • אבטחת מידע- יש לוודא שהחברה מבטיחה אבטחת מידע ברמה הגבוהה ביותר של PCI DSS.
  • מערכת אונליין – יש לוודא שמדובר על מערכת אונליין שאינה מצריכה כל מיני תוספות ציוד על מנת לבצע את הסליקה, דבר שיאפשר לבעל העסק וללקוחותיו גישה לסליקה מכל חיבור אינטרנט.

לסיכום, בעידן הנוכחי בו רוב העסקים מחוברים לאינטרנט ומפעילים חנויות ברשת, סליקת כרטיסי אשראי לחנויות באינטרנט היא דבר חיוני.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יואב בן-דוד

יואב בן-דוד

יואב בן-דוד הוא מומחה להשקעות בתחום הפיננסים והנדל"ן. בזכות ניסיון עשיר של משפחתו מזה חמישים שנה בתחום הפיננסים, גם יואב החליט להצטרף לתחום ומאז הוא משמש כיועץ השקעות בכיר בחברות מובילות. יואב הוא בלוגר מקצועי וגם חובב גלישה בזמנו הפנוי.

כתוב/כתבי תגובה