מהו ניהול בתים משותפים?

ניהול בתים משותפים

דיירים רבים שסובלים מבניין שאינו ממש מתפקד, מעוניינים לדעת מהן הפתרונות שיכולים להפוך את הבניין שלהם לאיכותי יותר. אחד הפתרונות הפופולאריים בשנים האחרונות הוא שכירת שירותים של ניהול בתים משותפים. אבל מהו ניהול בתים משותפים? וכיצד הוא תורם לנו? התשובות בהמשך.

ניהול בתים משותפים בראש ובראשונה מבצע את התפקיד של ועד הבית. הניהול מתאים לבניינים שאין בהם ועד בית וכלל הדיירים מעוניינים בחברה מסודרת שתתחזק את הבניין.

ניהול בתים משותפים על ידי חברה מקצועית, מאפשר מגוון שירותים ביניהם: ניקוי ותחזוקת הבניין, ניהול הבנייה, עיצוב המבנה מבחוץ, ושמירה על איכות הבניין. התרומה שסוג שירות זה מאפשר שומרת על מראה הבניין ומעלה את ערך הדירות שנמצאות בו.

ניהול נכסים הינו עוד שירות שניתן לקבל דרך חברה העוסקת בניהול בתים משותפים. חברה מסוג זה מסייעת לבעלי דירות לנהל את הנכסים שלהם בארץ ובעולם, ובכך בעלי הנכסים זוכים ל'ראש שקט' בכל הנוגע לניהול הנכסים.

הפופולאריות של שירות זה עולה משום ששירותי ניהול בתים משותפים חלים גם על בנייני משרדים. המשרד שלנו הוא פני העסק שלנו, ולכן חשוב שגם הבניין בו העסק נמצא יראה מעולה. ניהול בניינים תורם לניקיון הבניין, לנראות שלו, לשירותי שמירה אם צריך, תחזוקת מעלויות וניקיון משרדים.

היכן כדאי לחפש את השירות?

ניהול בתים פרטיים בנוסף לניהול בניינים וניהול בתים משותפים, ניתן לקבל מחברות העוסקות בתחום זה גם שירותים של ניהול בתים פרטיים. השירות מטרתו לפתור בעיות של ניקיון, תברואה, שיפוצים, טיפול בגינה ועוד. אנשים רבים מעדיפים שירותים מסוג זה שיהוו חלק מטיפוח ביתם.

גם שירותי עיצוב ואדריכלות ניתן לקבל מחברות שמאפשרות שירותי תחזוקת בתים משותפים. החברות מציעות את השירותים, בין אם מדובר בשיפוץ מבנה או בבניית מבנה קיים.

אז מהן היתרונות בשירות זה?

פחות דאגות – באמצעות השירות ניתן לקבל את כל מה שצריך לאיכות חיים במקום בו אתם נמצאים.

פחות ויכוחים ומטלות – בזכות השירות, הקונספט של 'ועד בית' מתבטל, ואין יותר ויכוחים על ניקיון ותרומות לתחזוקת הבניין.

חסכון כספי – כאשר הנכסים שלכם מנוהלים באמצעות אנשי מקצוע, אינכם מסתבכים עם דיירים שעלולים להכניס אתכם לבעיות כספיות.

העלאת ערך הנכס – דירות הנמצאות בבניין שנמצא בסביבה מטופחת, נחשבות למבוקשות ויקרות יותר.

חסכון בזמן – חברות מסוג זה מעולות בחסון של זמן והתרוצצויות מיותרות.

חיים בהרמוניה – כאשר המבנה שאתם נמצאים בו נקי ומטופח, מצב הרוח משתפר פלאים והחיים הופכים להרמוניים יותר!

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יואב בן-דוד

יואב בן-דוד

יואב בן-דוד הוא מומחה להשקעות בתחום הפיננסים והנדל"ן. בזכות ניסיון עשיר של משפחתו מזה חמישים שנה בתחום הפיננסים, גם יואב החליט להצטרף לתחום ומאז הוא משמש כיועץ השקעות בכיר בחברות מובילות. יואב הוא בלוגר מקצועי וגם חובב גלישה בזמנו הפנוי.

כתוב/כתבי תגובה