למה זה בטוח להיות מטופל בגלי הלם

מטופל בגלי הלם

טיפול בגלי הלם הוא טיפול שניתן למגוון בעיות וכאבים כמו כאבים כתף, כאבי מרפק, כאבים בכף היד, גב תחתון, רצפת אגן, כאבי ברכיים ועוד. הטיפול נותן מענה פעמים רבות כאשר שום טיפול אינו עוזר, והוא נעשה בקרב אנשים רבים שמקבלים את דרך הטיפול ומבינים למה זה בטוח להיות מטופל בגלי הלם, ומדוע הטיפול יכול לסייע להם רבות.

מהו טיפול בגלי הלם?

טיפול זה הינו טיפול שגורם לזעזוע או מיקרו טראומה שמתחיל  בתהליכי ריפוי בממוקדים בטיפול בדלקות. גלי ההלם משפיעים על מערכות העצבים ובכך יכולים להפחית את הכאב, תוך השפעה על מערכת העצבים. הטיפול תפקידו לסייע בבעיות כרוניות בזמן שתרופות אנטי דלקתיות או סטרואידים, מסייעים רק בשלב המקודם של המחלה או הכאב.

הבסיס של הטכנולוגיה בטיפול בגלי הלם מיושם כבר עשרות שנים והוא ידוע ומוכר. טיפול בגלי הלם אינו נחשב מסוכן וזאת משום שבכל השנים לא נמצאו תופעות לוואי לטיפול, ואם ישנן תופעות לוואי הן תופעות כמו כאבים קלים או אדמומיות והן נחשבות נדירות ביותר.

כיצד עובדים גלי ההלם על הגוף?

גלי ההלם המבצעים סוג של אתחול מחדש לגוף, מסייעים במקוון מצבים והם עושים זאת תוך פעולות שונות ובטוחות לגוף המטופל. בין הפעולות:

  • סילוק מצבורי סידן שגורמים למקרו טראומה
  • שבירת מעגלים כרוניים של דלקות על ידי בניית כלי דם חדשים שנעשית אמצעות עידוד של גלי ההלם
  • הזרמת חמצן לרקמות פגועות
  • עוררות של פעילות התאים האמונים על ייצור רקמות חדשות
  • שחרור והערת תאי גזע היוצרים אפקט אנטי בקטריאלי
  • הפחתת כאב על ידי הזרמה מכנית והשקטת העצבים המגורים עם שליחת פעימות למוח

כיצד מתבצע טיפוח בגלי הלם?

טיפול מסוג זה מתבצע ממש כמו האפקט של ברק ורעם, אך הוא בטוח משום שהביצוע מפוקח ומבוקר על ידי מכשיר גלי הלם. גל ההלם מספק ניצוץ אנרגיה השובר את מהירות הקול בסביבת עבודה מימית.

טיפול במים מאפשר דמיון של עבודה אקוסטית בגוף האנושי, וגלי ההלם מתאימים את עצמם באמצעות מיקוד האנרגיה באברים הכואבים. טיפול הגוף שמזהה את הפולסים שמוזרמים לו – מרפא את עצמו ומכך גם נוצרת הפחתה של הכאב.

את הטיפול ניתן לפזר או למקד, והוא אורך כעשרים דקות. הטיפול הינו טיפול בטוח והוא נעשה על ידי המומחים בתחום.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יואב בן-דוד

יואב בן-דוד

יואב בן-דוד הוא מומחה להשקעות בתחום הפיננסים והנדל"ן. בזכות ניסיון עשיר של משפחתו מזה חמישים שנה בתחום הפיננסים, גם יואב החליט להצטרף לתחום ומאז הוא משמש כיועץ השקעות בכיר בחברות מובילות. יואב הוא בלוגר מקצועי וגם חובב גלישה בזמנו הפנוי.

כתוב/כתבי תגובה